Gartenea: co jest dla nas ważne?

Doświadczenie

U podstaw działalności naszej firmy leży wieloletnia współpraca między Polakami i Holendrami. Przez ponad 10 lat działaliśmy jako jeden z największych dystrybutorów na rynku holenderskim, zdobywając wiedzę na temat handlu krajowego oraz międzynarodowego. Zdobyte w ten sposób doświadczenie chcieliśmy przekuć w zupełnie nową jakość i energię – tak zrodził się pomysł na sklep internetowy Gartenea.pl, w którym sprzedajemy cebulki kwiatowe byliny, kłącza i nasiona dla hurtowników.

Jakość

W swojej ofercie posiadamy kilkaset gatunków kwiatów – chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość zakupu nie tylko najpopularniejszych, ale przede wszystkim najpiękniejszych gatunków kwiatów. Tulipany, narcyzy, lilie, hiacynty, irysy, czosnki i amarylisy - to dopiero początek listy. Wszystkie sprzedawane przez nas cebulki pochodzą od najlepszych holenderskich, belgijskich, brazylijskich, angielskich, indyjskich oraz polskich producentów. Zanim trafią do magazynu przechodzą wieloetapową kontrolę jakości, na miejscu są przechowywane w optymalnych warunkach. Wszystkie produkty są pakowane przez nas ręcznie.

Ekologia

Wierzymy, że troska o środowisko naturalne jest jednym z najważniejszych zadań, które stoi przed współczesnym światem. Dlatego nawet drobnymi działaniami chcemy uczestniczyć w tym wyzwaniu. Wszystkie produkty pakowane są przez nas do ekologicznych, papierowych torebek. Do przygotowania paczek używamy ekologicznej taśmy klejącej oraz solidnych kartonów.

Pasja

Nasz biznes zrodził się z pasji. Tworzenie ogrodów to prawdziwa sztuka – a sprzedając cebulki kwiatowe – chcemy dać naszym klientom możliwość wykreowania czegoś pięknego i wyjątkowego. Wierzymy, że satysfakcja klientów powinna być w centrum podejmowanych przez nas działań, dlatego w codziennej pracy przyświeca nam motto: „Zadowoleni klienci oraz najwyższa jakość w przystępnych cenach”. O tym jak ona wygląda można przekonać się odwiedzając nas w naszej siedzibie, gdzie przy herbacie z przyjemnością opowiadamy nie tylko o samych kwiatach, ale również pokazujemy w jaki sposób pielęgnujemy i przechowujemy cebulki kwiatowe.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Piotr Muszyński
Damian Szełobryt